Hakkımızda

Cen Architecture olarak çağdaş mimarlık ilkelerini tasarım prensibi olarak belirleyip empatik yaklaşımla yatırımcı ve kullanıcı ihtiyaçlarını birebir tasarım aşamasında tüm yönleriyle ele alıyoruz. Her detaya büyük önem vererek mimaride estetik ve fonksiyonelliğin aynı anda kullanıldığı zaman doğru bir tasarım olduğunu savunuyoruz.

En büyük motivasyon kaynağımız; müşteri memnuniyeti ve yaptığımız her projeyi referansımız olarak gösterebilmek. İlk günden beri yaptığımız her işin imzamızı taşıdığı bilincinde olup tasarladığımız tüm projelerde, bizi temsil ettiği düşüncesiyle, kaliteye ve mükemmele odaklı bir yaklaşım sergiliyoruz. Projelerimizde her detayın bizim elimizden çıkmış ve birebir mimarlarımızın takibiyle yürütülüyor olmasından büyük keyif alıyoruz. Sizlere İstanbul Modoko’da butik bir mimarlık ofisi olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mimari proje, iç mekan tasarımı ve uygulama alanlarında İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışında çalışmalarımız mevcuttur. Cen Architecture olarak konut, villa, ofis, otel, okul, mağaza, cafe, restoran gibi bir çok alanda tasarım, dizayn ve dekorasyon hizmeti vermekteyiz.

Farkımız

Uzun yıllardır birlikte çalıştığımız alanında uzman usta kadromuz ile tasarladığımız projeyi hayata geçirmemiz profesyonel bir ekibin uyumunu gözler önüne sermemizi sağlıyor. Uygulama öncesi; alanlarında deneyimli mimarlarımız tarafından projelerin tam düşünülmüş ve tasarlanmış olmasını sağlıyoruz. İster “touching” dediğimiz kısmi alanlarda isterseniz de a’dan z’ye mekanların tamamının tasarımında rol almaktayız.

Sizlere iki farklı hizmet sunuyoruz. İster ‘touching‘ dediğimiz hizmetimizle kısmi alanları, isterseniz de ‘online iç mimarlık‘ dediğimiz hizmetimizle a’dan z’ye mekanlarınızı tasarlıyoruz. Bu sayede tercihinize göre ister evinizi komple bir mimara vermiş olun, isterseniz sadece kısmi alanlarda tarz sahibi mimari dokunuşlar yapalım. Online iç mimarlık hizmetimizde en ince detayına kadar 3 boyutlu modelleyip gerçekçi olarak sanal deneyimle görmenizi sağlıyoruz.

Bu bağlamda Uygulama öncesi Touching hizmetimizin bünyesinde bulunan interior VR teknolojisinden veya online iç mimarlık hizmetimizin bünyesinde bulunan; 360 render videosu, sanal tur ve online projeni takip et teknolojisinden yararlanarak sizleri en doğru tasarıma sürece hakim olarak ulaşmanızı sağlıyoruz.

Projenizin son halini uygulamaya başlamadan önce; Mekan ve projeye göre renk, malzeme seçilmekte ihtiyaç ve tarzınıza uygun mobilyalar sizin için tasarlanmaktadır.

Vizyonumuz

Alanında deneyimli mimar ve iç mimarlarımızdan oluşan ofisimiz, işverenin ihtiyaçlarına uygun yenilikçi projeler geliştirmiş ve uygulamıştır. Bu bağlamda sizlerin hayalleri ile birleşen profesyonellik ve özgün bakış açısı ortaya uzun yıllar işlevsel bir şekilde kullanılabilen zamansız ve her birinin kendine özgü hikayesi olan mekanlar çıkarmaktadır.

Tasarım trendlerini takip eden, yenilikçi, sürdürülebilir ve teknoloji temelli mimari öğeler kullanarak dünyayı sizin için takip ediyor ve doğru tasarımı doğru malzeme ile kullanarak sizi en doğru sonuca ulaştırıyoruz. Cesur ve farklı fikirlerimizi mekanlara, tasarım ürünlerine dönüştürerek çağdaş bir vizyon ile birleştiriyoruz.