Touching nedir?

Ev veya ofisinizin bir odası ya da bir köşesi için uygulayabileceğiniz ekonomik, hızlı ve yaratıcı mimari dokunuşlar ve çözümler. Touching sayesinde siz de var olan mekanlarınızı güzelleştirebilir ve daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz.

Mekanlara etkileyici bir ‘touching’ yapmak için bazen sadece bir aksesuar, duvar kağıdı veya aydınlatma yeterli oluyor. Ufak bütçelerle yepyeni mekanlar yaratılabiliyor. İlk yapılması gereken touching yani ‘mimari dokunuşlar’ için bizden bir keşif talep etmek. Ev sahibinin beklentilerini dinledikten sonra kişinin ihtiyaçları doğrultusunda projeyi hazırlıyoruz.

Daha sonra eksikleri belirleyerek bütçe dahilinde alışveriş listesini çıkarıyoruz. Bu sistem, daha çok kısa sürede çözüme ulaştırması ve touching yapılmış olan bir köşenin ya da bir odanın hayallerdeki görünüme kavuşması sebebiyle tercih ediliyor.

‘Magic Touch’ yani ‘Sihirli Dokunuş’ denilen bu dekorasyon yöntemi nedir?

Magic Touch yani Bizim Touching “ sihirli dokunuş “ yöntemi, var olan mekanı, küçük değişikliklerle, kırım döküm genelde olmadan, nokta atışı seçimlerle ve hatta eski kullanılan mobilya ve ürünlerden faydalanılarak yaratılan yepyeni ve enerji dolu mekanları dekore etme yöntemidir. Aslında nasıl makyaj yaparken güzel bir makyajla çok daha çekici hale gelebiliyoruz, touching ile mekanlara binevi makyaj yapıyoruz.

Bu yöntemi nerelerde uygulayabiliriz? Evin
hangi bölümlerinde daha işlevsel oluyor?

Aslında genel olarak en çok talep salon, antreler ve yatak odalarına geliyor. Ancak bunların dışında çocuk odaları, hobi odaları ve çalışma odalarında da touching hizmetimizi talep geliyor.

Touching yöntemi ile yapılan dekorasyonun ne gibi avantajları vardır? Bu yöntemi neden tercih etmeliyiz?

Birden fazla yön var aslında. Bunlardan biri genel dekorasyonun
getirdiği mali yükün çok minimize edilmesi, bir diğeri mekanlarda inşaat havası olmaması yaşamın aynen devam etmesi, hazırlıklar ve imalatlar dışarda ekiplerimiz tarafından hazırlandığından, mekanda zaman olarak çok kısa sürede işlerimizi bitirip, tamamlayıp, teslimatımızı yapıyoruz. En son yaptığımız projede müşteriyle tanışmamız ve işimizi teslim etmemiz arası 3 haftadır ve bu 3 haftanın sadece son haftasının 3 günü biz evde işlem yaptık. Ve salon, antre ve yatak odasını touching yaparak bambaşka bir görünüm elde ettik ve müşterimizi çok mutlu ettik.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir